niedziela, 31 października 2010

Rhonda Byrne - The Secret (Sekret) PL

Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy. Nie jest bezpośrednio związany z inwestowaniem, ale uważam, że każdy człowiek, a szczególnie inwestor, powinien ten film obejrzeć. Jest on bardzo dobrym uzpupełnieniem dla książki Joseph'a Murphy "Potęga podświadomości", którą też mogę Wam polecić.  Ja po przeczytaniu tej publikacji zmieniłem swoje nastawienie do życia o 180 stopni. Wiele spraw ujrzałem w innym świetle i uwierzyłem, że mogę być panem swojego losu. Dzięki temu mam inne podejście do inwestowania i innych aspektów mojego życia.

Film Sekret jest zdradzeniem najbardziej strzeżonej tajemnicy ludzi sukcesu, a opierającej się na prawie przyciągania. Dobrą informacją jest to, że każdy może z tego sekretu korzystać tak jak chce. Od wielu wieków, Ci co poznali ten sekret odnosili sukcesy. Byli między nimi Plato, Leonardo, Galileo i Einstein. Całe jego piękno polega na prostocie jego wykorzystania. Odkrywa ukryty potencjał, który drzemie w nas samych. Sprawia, że dzięki niemu stajemy się panami własnego losu. Najlepiej jednak jeśli obejrzycie go sami. Na prawdę warto.I jakie wrażenia po obejrzeniu? Myślisz, że coś w tym jest? Jedno jest pewne, wszystko zawsze zaczyna się w naszych głowach, reszta to już tylko materializacja naszych myśli.

2 komentarze:

  1. No wlasnie, tego filmiku juz tu nie ma...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za zwrócenie uwagi. Wstawiłem już nowego playera i na razie można film jeszcze obejrzeć. Nie wiem jak długo będzie dostępny, bo pewnie i do niego się dobiorą. Na razie możecie się nim cieszyć;)

    OdpowiedzUsuń