piątek, 25 listopada 2011

Gra Cashflow za darmo

Dziś mam dobre wieści dla początkujących inwestorów, lub tych bez wolnych środków finansowych. Zauważyłem niedawno, że jest możliwość zagrania online, za darmo, w grę Roberta Kiyosaki zwaną Cashflow. Jeszcze jakiś czas temu była ona dostępna tylko dla tych, którzy wykupili do niej dostęp. Teraz każdy może się nią cieszyć i szlifować swoje zdolności inwestorskie.

O samej grze chyba nie muszę pisać zbyt dużo. Zainteresowani mogą sobie wyszukać jej opisy w Google. W skrócie tylko mogę podać, że uczy kreatywnego myślenia, tak potrzebnego każdemu inwestorowi. Dostępna jest wersja podstawowa z rynkiem nieruchomości tylko, oraz ta uaktualniona (202) z możliwością inwestowania w papiery wartościowe. Każdy powinien więc znaleźć coś interesującego dla siebie. Grafika jest prosta, ale pewne nawyki, które się zdobywa grając w nią, są bezcenne. Nie myślcie więc, że jest tylko dla dzieci. Jedyny problem, dla niektórych, to może być brak języka polskiego. Niestety na razie jest tylko w wersji angielskiej.

Nie jest to może najnowsza wiadomość, bo gra jest dostępna, z tego co wiem, od jakiegoś już czasu, ale może części z was umknęło to gdzieś w między czasie. Możecie ją znaleźć pod tym adresem, ale aby móc się zalogować musicie się najpierw zarejestrować na oficjalnej stronie richdad.com. Życze udanej zabawy i edukacji;)


3 komentarze:

 1. Świetnym sposobem na szybkie znalezienie pieniędzy są szybkie chwilowki. Wiele osób ma negatywną opinię, ale na bank dlatego, że media strasznie głośno mówią o skandalach, a tak naprawdę to tylko minimalne zagrożenie. Osobiście uważam, że Credy24 to porównywarka, która zestawia tylko rzetelne firmy i śmiało można się nią posiłkować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściciele firm szukający dodatkowych środków finansowych mogą skorzystać z efaktoringu. Usługa faktoringu online oferowana przez NFG http://nfg.pl/ pozwala w szybki sposób uwolnić fundusze trzymane na fakturach. Cały proces odbywa się wyłącznie przez internet i trwa kilka minut.

   Usuń
 2. Widziałam szkolenie z zarządzania cashflow właśnie w postaci takiej gry, gdzieś na https://eventis.pl Teraz jakoś nie mogę znaleźć, ale co chwila pojawiają się tam nowe szkolenia.

  OdpowiedzUsuń