Reklama na blogu

Dla reklamodawców:

Kontakt ze mną: polishinuk )@( yahoo.co.uk Forma reklamy, którą akceptuję na moim blogu:

- banery reklamowe: 300 x 250, 125 x 125, 700 x 100
Zgadzam się na: reklamę graficzną, animację (flash, gif), reklamę video, tekstową i inne.

- testowanie produktów i usług: tylko odpowiadające tematyce tego bloga, czyli związane z inwestowaniem. Po otrzymaniu i przetestowaniu produktu lub usługi, publikuję wpis, w którym na wstępie informuję czytelników o udziale w testach zorganizowanych przez daną firmę. Firma nie ma wpływu na moje opinie, jak i samą treść wpisu podsumowującego test. Możliwość nie publikowania opinii na proźbę zleceniodawcy, gdyby była nie satysfakcjonująca.

- sponsor bloga: reklamodawca zainteresowany tą formą promocji będzie posiadał oddzielną zakładkę na moim blogu, gdzie wyjaśnione zostanie na czym polega sponsoring. Dodatkowo na stronie głównej pojawi się reklama sponsora w postaci banera (100 x 100), oraz zostanie umieszczony oddzielny wpis informujący o sponsorze. Sposoby sponsoringu możliwe do uzgodnienia.

- konkursy: różnego rodzaju konkursy dla czytelników, w których nagrodami mogą być produkty lub usługi zlecającego (lub inne). W tym celu zostanie utworzona oddzielna zakładka, mająca na celu jego promocję. Propozycje proszę słać na mój adres email.

- artykuły PRowe: na moim blogu umożliwiam publikowanie artykułów sponsorowanych, wpisów gościnnych, tworzenie ankiet czy sond. Warunki współpracy do negocjacji, przy czym zaznaczam, że treść musi być zgodna z tematyką bloga, musi być obiektywna (musi zawierać m.in. dwa dodatkowe źródła
informacji nie związane z marką), zastrzegam sobie prawo zmiany treści wpisu, na taki, który odpowiada mojemu stylowi.

- inne:  jestem otwarty na propozycje reklamy nie ujęte w powyższych punktach. Ich rodzaj i forma do uzgodnienia.

Zainteresowanych proszę o kontakt na mój email podany na początku strony. Jest on sprawdzany przeze mnie codziennie. Udzielam odpowiedzi na zadane pytania w ciągu 48 godzin, ale jeśli z jakichś przyczyn w tym czasie jej nie otrzymałeś, wyślij wiadomość raz jeszcze. 

Kontaktując się w sprawie reklamy proszę umieścić w korespondencji:
1. Termin rozpoczęcia współpracy
2. Termin zakończenia współpracy
3. Opis współpracy
4. Proponowane wynagrodzenie za współpracę

Uwaga! Proszę o nie składanie ofert reklamowych dotyczących erotyki, lub innych nie związanych bezpośrednio z tematyką bloga.

Akceptuję propozycję współpracy przy promocji produktów i usług dotyczących:
Komputery/Internet
Finanse/Bankowość
Biznes/E-biznes
Inwestowanie/Marketing


Jeśli masz w ofercie formę współpracy nie ujętą powyżej to proszę o kontakt. Zawsze możemy się dogadać.