środa, 23 lutego 2011

Jak zarobić 20,000$ w miesiąc?

Chcecie się dowiedzieć jak zarobić 20,000$ w miesiąc? Powiem Wam, że ja też. Jedno co wiem to to, że się nie da tego zrobić  tylko dzięki magicznym formułom oferowanym przez internetowych "guru" za 39$ lub inną kwotę. Przecież to nie miałoby sensu. Po co ktoś kto może zarobić 20,000$ miesięcznie miałby się zajmować sprzedażą swojego patentu. Mógłby przecież sam otworzyć 100 takich dodatkowych interesów i zarabiać 2,000,000$ miesięcznie. Po co więc się bawić w sprzedaż po 39$? Chyba, że to właśnie jest ta recepta na sukces.

Gdyby istniał jeden prosty sposób na zarabianie to już dawno wszyscy by z niego korzystali. I najprawdopodobniej już by nie działał. Nie ma się więc co łudzić, że ktoś poda nam na tacy gotowy przepis na bogactwo. Szkoda naszych pieniędzy. Wszyscy ci internetowi guru powinni raczej pisać "jak zarobiłem 20,000$ w miesiąc", z dopiskiem że zanim się to udało włożyli w to dużo swojego czasu i wysiłku. Oczywiście są szczęśliwcy, którzy wygrali na loterii lub akurat mieli szczęście. Ale tego przecież nikt cię nie nauczy, jak mieć szczęście. 

Można sobie oczywiście pomóc samemu, bo szczęście to nic innego jak możliwość wykorzystania nadarzającej się okazji. Im więcej będziemy umieć tym łatwiej dostrzeżemy takie okazje. Dlatego więc warto inwestować w siebie. To najlepsza inwestycja jaką można zrobić.

Ci jednak, których akurat szczęście ominęło, muszą szukać innych sposobów. Nie wierzcie jednak, że jest gotowy sposób na łatwe pieniądze. Moim zdaniem, a mogę się przecież mylić, nie ma gotowych, niezawodnych sposobów na duże zyski w krótkim czasie. Jeśli by były to już wszyscy by z nich korzystali. 

Ja odkąd zainteresowałem się możliwością zarabiania w internecie widziałem setki ofert proponujących mi nieograniczone zyski. Z żadnych nie skorzystałem, ale czasmi udało mi się dotrzeć do różnych publikacji z tym związanych. Po przeczytaniu dziesiątków z nich doszedłem do wniosku, że wszystko opiera się na tym samym. Nie jest to tworzenie stron, blogów lub produktów, które przyniosą wam sukces. To co decyduje o powodzeniu jest marketing i umiejętność sprzedaży. Choćbyś nie wiem jak dobry miał produkt lub stronę, to jeśli nie dotrzesz z nimi do potencjalnych klientów, nie masz szans na duże zyski. Oczywiście trzeba uczyć się także od innych, każda wiedza może być przydatna w przyszłości. Tworzenie stron, pozycjonowanie, pisanie tekstów, nigdy nie wiesz co się może przydać. Ale moim zdaniem najważniejsze jest opanować technikę sprzedaży. W końcu dzięki temu się zarabia.

Ci wszyscy "guru" są mistrzami marketingu, i tego powinieneś się od nich uczyć. W mistrzowski sposób potrafią siebie sprzedać i swój produkt. Warto ich obserwować i naśladować to co robią dobrze. Jeśli widzisz, że ktoś cię prawie przekonał do czegoś, to pomyśl co takiego zrobił aby tego dokonać, i rób tak samo. Jeśli widzisz emaila z ofertą i go otwierasz, mimo że na ogół wyrzucasz spam do kosza, to pomyśl co cię do tego przekonało. Co sprawiło, że akurat ten email cię zainteresował? Potem to wykorzystaj dla własnych celów.

Myślę, że warto też zainwestować w szerszą, specjalistyczną wiedzę. Ja ściągnąłem sobie ostatnio z netu dużo materiałów o marketingu i sprzedaży. Jest tego kilkadziesiąt giga, więc zajmie mi trochę czasu zanim przez wszystko przebrnę. Postaram się jednak na bieżąco zapisywać to co się nauczę, tak że i wy powinniście z tego skorzystać. Jeśli będziecie chcieli.


11 komentarzy:

 1. Gratuluję decyzji :). Pieniądze 'biorą się' ze sprzedaży...

  Choć jest jeszcze jeden sposób na miliony, który nie wymaga sprzedaży a jest legalny: zostać politykiem (w wersji light: biurwą).

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafne spostrzeżenia i dobry wpis. Z chęcią poczytam o spostrzeżeniach z materiałów, które przeczytasz :)

  Pozdrawiam
  BZ

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobno pieniądze leżą na ulicy, wystarczy tylko po nie sięgnąć. Powodzenia w czytaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.milioneuro.tv/index-kasztany.htm

  OdpowiedzUsuń
 5. W pewnych gałęziach branży IT, mając ok. 7-10 lat doświadczenia i pracując na kontraktach da się tyle wyciągnąć w miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno się da jeśli już się wie co się robi, niektórzy zarabiają i po 100,000. Ale do tego potrzebna jest wcześniej zdobyta wiedza. A to wymaga pracy i czasu.

  Ja tu chciałem głównie skrytykować tych co obiecują innym duże zyski z natychmiastowym skutkiem, lub przy minimalnym zaangażowaniu własnym. Takich pełno w internecie. Zapominają na ogół dodać, że takie wyniki przychodzą po tym jak już człowiek się porządnie napracuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Racja Melonmaker, 600 per day i jedziesz :-) Znam takich, wiec jest to mozliwe.

  Wlasnie dlatego nigdy nie interesowalo mnie zarabianie w internecie, bo sprzedajac swoja wiedze pracodawcy zarabialam satysfakcjonujace kwoty.

  Wole poswiecic czas na nabycie nowej wiedzy czy kwalifikacji, by moc podwyzszyc swoja stawke na kontrakcie.

  Nie wspominam o klikaniu w reklamy w 97r, bo to bylo dawno, a czek z wyplata zostawilam sobie na pamiatke.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiscie 600gbp per day, dla jasnosci.

  OdpowiedzUsuń
 9. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahaahahahhahahahahhahahahahhaahhahahahhahahahahhahahahahahahahaahhahahahahhahahahhahahaahhahahahah

  OdpowiedzUsuń
 10. Polecam inwestycje w potężną dźwignię finansową, jaką jest obecnie ziemia
  Inwestycje Bez Wkładu Własnego

  Pozdrawiam serdecznie
  Marcin Oniszczuk

  OdpowiedzUsuń
 11. Opłaca się wejście w nieruchomości magazynowe - popatrzcie na SSE, JARTOM ma np. wolną halę w Bieruniu. Potencjał rynkowy jest ogromny, wypada jednak zadać pytanie - co dalej? Czy tych okazji będzie więcej? Czy to ostatek i będą już przejmowane?

  OdpowiedzUsuń