sobota, 13 grudnia 2014

Jak inwestować w fundusze, aby zarobić ponad 18% rocznie.

Aby skutecznie inwestować na giełdzie nie musisz analizować spółek ani śledzić ciągle wykresów w poszukiwaniu odpowiednich sygnałów. Nie wszyscy z resztą mają na to czas, aby tak robić. Nie oznacza to jednak, że nie możesz skutecznie inwestować na giełdzie. Wręcz przeciwnie. Możesz to robić, a do tego nawet osiągać ponad przeciętne zyski (np. średnio około 18% rocznie).

Wystarczy tylko trochę zmienić swoje nastawienie do inwestowania na giełdzie. Zamiast robić to bezpośrednio w akcje, można zainwestować w fundusze, które się tym zajmują. One wykonują już tą najtrudniejszą część jaką jest analiza spółek i wykresów, więc my nie musimy już tego robić. Mają do tego odpowiednią ilość dobrze wyszkolonych ludzi, którzy zajmują się tylko tym i na pewno zrobią to lepiej od nas. Nam wystarczy tylko zainwestować w taki fundusz.

Jak tylko wybrać ten odpowiedni fundusz, który da najwięcej zarobić? W tym może pomóc właśnie strategia inwestycyjna Invest Help. Oferuje ona gotowe wskazówki inwestycyjne, które pozwalają dokonać trafnego wyboru. Według jej twórców dawały one do tej pory zarabiać średnio ponad 18% rocznie (przez okres kilkunastu ostatnich lat). 

Każdy kto by chciał się więcej o niej dowiedzieć, lub spróbował ją wykorzystać, może to zrobić teraz. Do 19 grudnia mają specjalną kampanię promocyjną podczas której przekazują wartościowe wskazówki na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne i można się zapisać (darmowa rejestracja, a po zapisaniu dostaje się także dostęp do darmowych ebooków: Inwestowanie w fundusze od A do Z oraz Psychologia Inwestowania). Warto więc skorzystać, choćby dla samych książek. Odrobina dodatkowej wiedzy zawsze się przyda, a może dzięki temu uda się dostrzec jakieś nowe okazje, których bez tej wiedzy by się nie dostrzegło. Pamiętacie jeden z moich poprzednich wpisów o pomaganiu szczęściu? Może to jest właśnie taka okazja.

Zainteresowanym polecam obejrzenie przygotowanych przez nich filmików, nie musicie od razu wykupować strategii. Nawet ta darmowa edukacja finansowa może się przydać, a na pewno wam nie zaszkodzi. Dla nieufnych dopowiem tylko, że partnerem Invest Help jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, więc na pewno nie jest to jakieś naciąganie. 1 komentarz:

  1. Hehe... z funduszami mam negatywne doświadczenia, ale wtedy byłam bardzo naiwna, bo zobaczyłam liczby po 300 proc. w skali roku i straciłam prawie 30 proc. kwoty. Teraz postawiłam na coś bardziej własnego - po prostu odnawiam stare przedmioty i je sprzedaję. Może kokosów to ja na tym na razie nie zbijam, ale potencjał faktycznie jest spory. I przede wszystkim mnie to pasjonuje.

    OdpowiedzUsuń