wtorek, 2 grudnia 2014

Dla inwestorów giełdowych.


Dzisiaj wyjątkowo zamiast podsumowania miesiąca będzie wpis na inny temat. Postanowiłem go wstawić najpierw ponieważ za kilka dni nie będzie on już tak ważny. To o czym chcę napisać będzie aktualne tylko przez 5 kolejnych dni chcę więc żebyście przeczytali o tym jak najszybciej. Podsumowania listopada umieszczę jutro.

Dla inwestorów giełdowych.

Dokładnie rok temu przystąpiłem do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII). Jako "aktywny" inwestor szukałem jakiegoś dobrego serwisu, dzięki któremu mógłbym rozwijać się i poprawiać swoje umiejętności gry na giełdzie. Mój wybór padł właśnie na serwis Stowarzyszenia i jestem z tego bardzo zadowolony. Po roku korzystania mogę szczerze powiedzieć, że było warto. Nie jest to darmowe (przynależność do Stowarzyszenia kosztuje), ale to co się w zamian otrzymuje jest warte swojej ceny.

Wiedziałem, że jak potrzebuję wartościowej wiedzy, to muszę za to zapłacić. Oczywiście można znaleźć większość informacji za darmo, ale wymaga to dużej straty czasu (wiele jest informacji "śmieciowych") i na ogół nie jest to wiedza tak dokładna (lub wiarogodna). To co udostępnia SII w porównaniu do ceny, którą każe sobie za to płacić, okazuje się być "tanią okazją".

Głównie właśnie z tego powodu piszę o tym dzisiaj bo jeszcze przez 5 dni można przystąpić do Stowarzyszenia na jeszcze lepszych warunkach. Świętują właśnie swoją 15 rocznicę powstania i do 7 grudnia mają dodatkową promocję dla tych co chcieliby się zapisać. Każdy kto to zrobi zapłaci tylko 79 zł i otrzyma prezenty o wartości ponad 400 zł, a są to:
 • e-prenumerata Forbesa na 3 miesiące (liczba ograniczona: 1000 sztuk),
 • kartę OpenCard ważną 3 miesiące (największy w Polsce DinnersClub, który oferuje atrakcyjne rabaty do najlepszych restauracji w całej Polsce),
 • pełny dostęp do serwisu Legimi ważny 3 miesiące (w bazie ponad 5000 ebooków),
 • roczny abonament w serwisach atskaner.pl i inwestomierz.pl.
To wszystko można otrzymać opłacając roczną składkę tylko za 79 zł. Oferta ważna będzie tylko do 7 grudnia, po tym składka wraca do kwoty 199 zł. Warto się więc pośpieszyć jeśli ktoś by miał ochotę.

Zapisz się przez ten link aby otrzymać zniżkę i prezenty.

Dla tych co nie znają jeszcze Stowarzyszenia przedstawiam kilka faktów na jego temat:
 • jest największą organizacją zrzeszająca inwestorów indywidualnych w Polsce (ponad 10000),
 • koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach: edukacja i analizy - konferencje i szkolenia, wydawnictwa, analizy giełdowe; ochrona praw - ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy; zniżki - oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).
Zapisując się do SII zyskujesz:
 1. zniżki m. in. na prowizje w domach maklerskich, szkolenia i książki o tematyce giełdowej,
 2. udział w konferencjach i szkoleniach,
 3. dostęp do materiałów analitycznych,
 4. prenumeratę dwumiesięcznika „Akcjonariusz”,
 5. zawsze aktualne informacje o czatach ze spółkami oraz dostęp do forum inwestorskiego SII,
 6. 90 minut bezpłatnych konsultacji merytorycznych i porad prawnych,
 7. możliwość wymiany doświadczeń z innymi inwestorami. 
Zainteresowałem Cię? Polecam, ja jestem członkiem od roku i nie wahałem się aby przedłużyć członkostwo o kolejny rok. 

Kliknij w ten link aby skorzystać ze zniżek i prezentów.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz