środa, 3 października 2012

Wrzesień 2012 - Podsumowanie

Tym razem udało mi się w miarę szybko napisać to podsumowanie. Nie mogłem wcześniej bo za dużo meczy było w tv i nie mogłem się zebrać;) Dzisiaj też musiałem dwie godziny stracić na oglądanie, ale postanowiłem, że napiszę i słowa dotrzymuję. Zobaczmy więc co się działo w zeszłym miesiącu.

E-przychody

Zyski tylko z jednego źródła - Adsense. Kliknięć było o 25% więcej, za co serdecznie dziękuję, a wynik ogólny wyniósł 11,24£. Minimum wykonane, cieszy utrzymanie dwu cyfrowych dochodów. Akurat będzie na pokrycie serwerów i opłat domen, jeśli utrzyma się na takim poziomie. Konkretniejsze przychody pojawią się może dopiero w tym miesiącu jak ruszy pełną parą nowy projekt.

Giełda

Bez zmian. Obserwuję, obserwuję i jeszcze raz obserwuję. Dość dziwnie mocno się trzymają indeksy i nie chcę znowu wskoczyć przed jakimś spadkiem. Będę czekał na okazje.

Nieruchomości

Sprawa stoi w miejscu, czekam na odpowiedź w sprawie pożyczki i nic na razie się nie rusza. Zaczyna mnie to już powoli denerwować. Jeśli kolejny raz nie otrzymam pożyczki to chyba zrezygnuję i będę musiał pogadać z tymi na górze co to obiecywali, że nie ma problemów z zakupem. 

Gotówka

Też bez zmian. Za miesiąc kończy mi się 6-cio miesięczny depozyt to jakieś ekstra grosze powinny się pojawić. Na razie bez wydawania na inwestycje.

Trochę krótko w tym miesiącu, ale tak na prawdę to nie mam o czym pisać. Wiele się nie działo i dlatego takie podsumowanie, a nie inne. Postaram się za to nadgonić kilkoma ciekawymi artykułami w międzyczasie, tak aby było co poczytać przed kolejnym podsumowaniem.

2 komentarze:

  1. Czekam aż coś się ruszy u Ciebie w nieruchomościach, dość ciekawy temat, ciekaw jestem jak by to wyszło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje się, że gotówka i złoto będzie bezpieczną lokatą przez najbliższe miesiące.

    OdpowiedzUsuń