piątek, 11 maja 2018

Kwiecień 2018 - Podsumowanie

Witam w kolejnym podsumowaniu. Przyznam wam się szczerze od razu na początku, że kompletnie o nim zapomniałem. Miałem go napisać na początku miesiąca, ale plany mi się pokrzyżowały i tego nie zrobiłem. Później minęło mi kilka dni i przestałem o nim myśleć, wyleciało mi kompletnie z głowy. Dopiero dzisiaj sobie o nim przypomniałem jak przeglądałem swoją listę rzeczy do zrobienia. Biorę się więc i szybko nadrabiam zaległości.E-przychody

Adsense - £2.20. Tym razem spadek o 40%. Wynik nie był już takim zaskoczeniem jak ostatnim razem. Oglądalność wszystkich moich stron spadła w tym okresie o 25% a klikalność zmniejszyła się o 15%.

Inne programy partnerskie - £80. W tym miesiącu skromniutko, wynik tylko dwu cyfrowy.  Kwiecień był jakimś słabym miesiącem dla sprzedaży usług finansowych które promuję. Pozostaje tylko mieć nadzieję że to tylko taka przelotna sytuacja.

Własne produkty - 49zł. Nadal jestem pod wrażeniem. Kolejny miesiąc bez mojej ingerencji w promowanie moich produktów i kolejna sprzedaż. Jak się nic nie chciało sprzedawać wcześniej to miesiącami nie widać było żadnej poprawy. A teraz jak się odblokowało to zaczęło się sprzedawać każdego miesiąca. Cieszy mnie taka sytuacja mimo tego że nie są to jakieś duże sumy.

Koszty:

- 1.45 zł - obsługa sprzedaży mojej książki
- 970 zł  - opłata za autoresponder

Giełda 

W tym miesiącu na giełdzie praktycznie to samo co ostatnio. Nie kupowałem i nie sprzedawałem żadnych akcji. Nie miałem okazji do sprzedaży a brak wolnych środków powstrzymywał mnie przed zakupami. Wspominałem wam także ostatnio że przymierzam się do zainwestowania w mentora. Z różnych powodów jeszcze tego nie zrobiłem. Przyglądam się waszym propozycjom i rozważam najlepszą opcję. Wydam na to trochę kasy więc chcę mieć jak największą gwarancję uzyskania dobrych korzyści z mentoringu.

W między czasie skorzystałem ze szkolenia serwisu PPCG na temat VSA. Jestem w trakcie jego nauki więc trudno jeszcze mówić o jakichś rezultatach. Wykupiłem u nich także abonament na kilka miesięcy i chcę ich przetestować, czy to co uczą i mają do zaoferowania przynosi jakieś korzyści. Jak zwykle na bieżąco będę was o wszystkim informował.


Koszty:

- 45zł - Opłata za prowadzenie rachunku
- 774.65 zł - Opłata za abonament i szkolenie w PPCGNieruchomości
Dalej bez zmian. Nic na razie się nie zmienia w tym temacie. Odpuściłem sobie chwilowo całkowicie ten temat. 

Gotówka
Tak samo jak z nieruchomościami, kolejny miesiąc bez zmian.
 


Podsumowanie wyników:
Przychody ogółem: £82.20 oraz  49 zł 
Koszty ogółem: £0 oraz  1791.10 zł
Zysk//Strata£82.20 oraz 1742.10 zł

ZYSK//STRATA W ZŁOTÓWKACH (po 4.6 zł za funt
): 1363.98 zł

 

  3 komentarze:

  1. Chyba coś nie za dobrze wyszedł panu ten cały kwiecień.

   OdpowiedzUsuń
  2. Jestem bardzo ciekawa w jaki sposób Pan się rozlicza za zarabiania w ten sposób?
   Ja prowadzę własną działalność i korzystam z usług ifirma s.a. i w sumie muszę też dopytać jak wygląda kwestia zarabiania przez internet :)

   OdpowiedzUsuń
  3. musze to wypróbować ciekawy sposób !

   OdpowiedzUsuń