sobota, 7 października 2017

Bilety na 3 dniowe seminarium inwestowania w nieruchomości

Jeśli mieszkasz w UK i interesuje cię inwestowanie w nieruchomości to mam dla ciebie bilet na trzy dniowe seminarium, które odbędzie się w Peterborough 27-29 października 2017 r. 

W sumie mam dwie wejściówki  do rozdania, obie za darmo:) 


Impreza ta jest organizowana przez Progressive Property i nazywa się Multiple Streams of Property Income Event. Jest to dość znana firma prowadzona przez Roba Moore, doświadczonego inwestora i autora książek o tematyce związanej z inwestowaniem w nieruchomości. Więcej informacji o nim i o samej firmie możecie znaleźć na ich stronie pod tym adresem: www.progressiveproperty.co.uk/.

Ja bilety na to wydarzenie otrzymałem jako bonus do szkolenia które u nich niedawno wykupiłem. Nie pasuje mi jednak jego termin ani lokalizacja. Postanowiłem więc je oddać komuś kto by chciał z nich skorzystać bo szkoda żeby się zmarnowały. Ja w sumie byłem już na kilkunastu podobnych imprezach i nie zależy mi na tym aż tak bardzo. Są to takie typowe seminaria dla początkujących, na których omawiane jest inwestowanie w nieruchomości dość ogólnie. A ci co chcą się tym zająć na poważnie mogą tam skorzystać z różnych płatnych szkoleń i rozwiązań które są na takich imprezach oferowane w okazyjnych cenach. Gdyby to było coś bardziej zaawansowanego to bym sam się skusił i coś wymyślił aby tam pojechać. Takie ogólne spotkania mnie jednak na razie nie interesują. 

Gdyby to się odbywało w Londynie to pewnie bym poszedł bo można na tej imprezie spotkać setki ludzi interesujących się nieruchomościami i nawiązać jakieś kontakty. Networking jest bardzo ważny w każdej dziedzinie i jakieś dodatkowe znajomości na pewno by się przydały. Nie mam jednak czasu aby jechać do Peterborough przez trzy dni.

Jeśli więc ktoś chciałby rozpocząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości to to seminarium jest bardzo dobrym sposobem na to. Oprócz zdobycia ogólnej, szerokiej wiedzy można tam nawiązać także kontakty i rozeznać się ogólnie w rynku nieruchomości w UK. 

Zainteresowanych biletami proszę o kontakt. Pamiętajcie tylko, że mam dwa bilety więc prawdopodobnie dwie pierwsze osoby które się do mnie odezwą je otrzymają. Radzę się więc pospieszyć.


7 komentarzy:

 1. Oo, super! Szkoda jednak, że nie będe mogła uczestniczyć w takim seminarium, na pewno byłoby świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe zagadnienia, szkoda że w tym czasie nie będzie mnie w UK, bo pewnie chętnie bym skorzystał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa propozycja. Co myślicie o takich seminariach/konferencjach? Bywacie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam, że warto wybrać się na takie warsztaty, gdyż dowiedzieć można się na nich bardzo wiele praktycznych informacji, które pomóc mogą nam pomnożyć środki finansowe. Warto wspomnieć, że inwestycja w nieruchomości jest jedną z lepszych inwestycji jakie istnieją w obecnych czasach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie byłem na takich warszatach. Kiedyś muszę się wybrać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo dobrą formą zainwestowania środków. Niestety posiadać trzeba na prawdę dużą sumę chyba, że zdecydujemy się na kredyt hipoteczny. Wtedy spłacamy kredyt i nieruchomość należy już do nas ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A w Polsce podobne szkolenie tematyką kiedy teraz będzie ? Orientuje się ktoś może bo jestem zainteresowany tym ;)

  OdpowiedzUsuń