czwartek, 8 września 2016

Sierpień 2016 - podsumowanie.


Kolejne podsumowanie czas zacząć. Minęły właśnie wakacje i możemy w końcu wrócić do normalności. Piszę do normalności bo dla mnie wakacje oznaczają dzieci na głowie przez 24 godziny na dobę. Ciężko z nimi coś porobić w domu i powiem szczerze, że już się cieszę że szkoła się dla nich zaczęła. Mogłem więc dzisiaj usiąść w spokoju i zrobić to podsumowanie. Jak wyszło możecie sprawdzić sami.

 E-przychody

Adsense - £5.78.Wzrost przychodów aż o 90%. Oglądalność w sumie spadła o 15 ale klikalność wzrosła o 6%. Jak na wakacje i moje ostatnio słabe wyniki z tego źródła to uważam, że jest nieźle. Generalnie to lipa ale przynajmniej był jakiś progres


Inne programy partnerskie - £330. Wynik w funtach delikatnie lepszy od tego z poprzedniego miesiąca. Dużo mu jeszcze brakuje do najlepszych wyników które osiągałem ale przynajmniej już nie spada. Unormowało się na razie wszystko w okolicach 300 funtów. Przez sierpień nic nie robiłem aby to poprawić.


Własne produkty - 0zł. I znowu kolejny zerowy miesiąc. Pisanie nowej książki zupełnie odłożyłem na bok. W sierpniu miałem remont mieszkania i cały wolny czas przeznaczałem na malowanie. W między czasie byłem też dwa tygodnie na urlopie więc nie było mowy o tym aby  coś robić w tym temacie.Koszty:

- 490.28 zł - opłata za domeny
 Giełda 

W sierpniu nic nie kupowałem. Remont mieszkania i wyjazd na wczasy nie sprzyjał śledzeniu giełdy. Nie chciałem kupować pochopnie. Jedyne co robiłem to obserwowałem rynek.

Zyski:
 - 112.50 zł - dywidenda KGHM
  
Koszty: 
- 21 zł - podatek od dywidendy
- 19 zł - opłata za prowadzenie rachunku


Nieruchomości

Bez zmian. Nie byłem znowu na spotkaniu inwestorów na które jeżdżę co miesiąc. Nic więcej na razie na ten temat nie mam do dodania.


Gotówka 

Praktycznie bez zmian. Otworzyłem tylko krótkoterminową lokatę z części środków które mam na czarną godzinę. Oprocentowanie jest bardzo słabe ale to są pieniądze które mogę wyciągnąć w każdej chwili jeśli byłaby taka potrzeba.

W tym miesiącu to podsumowanie jest dość zwięzłe bo szczerze mówiąc nic się specjalnego nie działo o czym mógłbym więcej napisać. Byłem zajęty innymi sprawami niż inwestowanie i po prostu jest jak jest. W przyszłym miesiącu na pewno napiszę już dużo więcej bo jest dopiero początek września a dzieje się już więcej niż w sierpniu.Podsumowanie wyników:
Przychody ogółem: £335.78 oraz  112.50 zł 
Koszty ogółem: £0 oraz 530.28 zł
Zysk//Strata: £335.78 oraz 417.78 zł

ZYSK//STRATA W ZŁOTÓWKACH (po 5 zł za funt
): 1261.12 zł
1 komentarz:

  1. Dobrze, że na zielono. Gratuluję zysku. Można powiedzieć, że najniższa krajowa wpada do kieszeni.

    OdpowiedzUsuń