środa, 6 stycznia 2016

Podsumowanie roku 2015Mam dla was kolejne podsumowanie roku. Jak zwykle jest ono w formie video. Rozgadałem się na nim trochę bardziej niż ostatnim razem ale zdradziłem w nim wiele informacji na temat tego jak inwestowałem oraz jak zamierzam dalej to robić. Myślę, że wszystkich czytelników mojego bloga powinno ono zainteresować. 

Możecie dowiedzieć się z niego wiele rzeczy o moich inwestycjach, na przykład takich których nie zdradzałem do tej pory w żadnych wpisach. Wyjawiam też pewną istotną informację, która sprawiła że mimo bardzo wyjątkowo udanego roku nie mogę zaliczyć go do tak dobrego jak się on na pierwszy rzut oka wydaje. 

Poznacie też jedną ważną lekcję, której się nauczyłem o inwestowaniu na giełdzie, dzięki której możecie w przyszłości ustrzec się przed stratą kilkudziesięciu tysięcy złotych. 


Mam też nadzieję, że całe nagranie będzie się lepiej oglądać bo zadbałem w tym roku o profesjonalny sprzęt do nagrywania. Kupiłem specjalny mikrofon dzięki któremu jakość dźwięku jest już dużo lepsza. Zobaczcie sami. 

4 komentarze:

 1. Świetne podsumowanie. W sumie nawet lepiej, że w formie video,, bo lepiej się słucha niż czyta :) Jakoś dźwięku też OK. Dzięki za wskazówki na pewno się przydadzą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie przygotowane. Sama chyba zdecyduję się w tym roku na ten sposób kontroli swoich wydatków. Dziękuję za materiał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba. Oby dalej do przodu :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety moje wygląda dużo gorzej mam bardzo duże straty. Zazdroszczę Tobie :(

  OdpowiedzUsuń