piątek, 25 kwietnia 2014

Bizon biznesu czyli BiznesZone.pl

Mówią, że rekiny już wyszły z mody, że teraz pora na bizona biznesu. Czy mają rację? Przekonamy się o tym pewnie dopiero za jakiś czas. Na razie pozostaje tylko trzymać za nich kciuki, aby to się im sprawdziło. 

Kim są ci Oni, o których piszę? Twórcy portalu BiznesZone.pl. Grupa znajomych, która postanowiła stworzyć serwis pokazujący ciekawą stronę ekonomii. Ich odbiorcami z założenia mają być studenci i licealiści. Oto co mówią o swoim projekcie:

"BiznesZone.pl jest ogólnopolską inicjatywą studencką. Naszym celem jest szerzenie myśli ekonomicznej w nowoczesnej, przystępnej formie. To miejsce, gdzie młodzi ludzie z pasją dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat biznesu."

Czy im się to uda? Mam nadzieję, że tak. Dobrze by było aby młodzi ludzie mieli dostęp do przydatnej wiedzy w przystępnej formie. Dobrze by było rozwijać ich świadomość finansową, bo to będzie korzystne nie tylko dla nich samych, ale także dla całego kraju. Dobrze więc, że ktoś chce się tym zająć, i przekazać młodym ludziom wartościową wiedzę w bardziej przystępny dla nich sposób.

Ja postanowiłem inicjatywę wesprzeć umieszczając o niej informację w postaci tego właśnie wpisu. Jak ktoś chce więcej dowiedzieć się na jej temat, oraz poczytać ciekawe artykuły związane z biznesem to może sobie to zrobić bezpośrednio na niej - BiznesZone.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz