środa, 28 sierpnia 2013

Robert Kiyosaki w Polsce

Robert Kiyosaki, Kim Kiyosaki, Les Brown, Mariusz Szuba, Mateusz Grzesiak, Paweł Danielewski oraz wielu innych ludzi sukcesu w jednym miejscu. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, nakierować się na sukces, to musisz to zobaczyć. Druga taka okazja może się szybko nie pojawić.

Samo nazwisko Roberta Kiyosaki sprawia, że nie muszę chyba nic więcej dodawać. Osoby interesujące się inwestowaniem i samorozwojem na pewno wiedzą kto to taki, i jakim dużym wydarzeniem będzie jego obecność w Polsce. Ja wiem to na pewno. Kiyosaki miał wielki wpływ na to kim teraz jestem i bardzo go za to cenię (jak to zrobił, mogliście się dowiedzieć czytając jeden z moich wcześniejszych postów o nim). Może tym razem odmieni Twoje życie? 

Okazja jest niepowtarzalna. Na wyciągnięcie ręki. Przyjeżdża do Polski aby wziąć udział w konferencji zwanej National Achievers Congress 2013 (NAC2013). Zastanów się więc, czy to aby nie najważniejsza decyzja w Twoim życiu, którą może podejmiesz decydując się wziąć w tym udział. Wysoka satysfakcja gwarantowana!

Z resztą przekonaj się sam. Mam dla Ciebie specjalne video, z którego dowiesz się więcej na ten temat. Warto je zobaczyć, nawet jeśli nie jesteś do tego jeszcze przekonany. Zobacz go klikając w ten link. 

A gdybyś zdecydował się skorzystać z konferencji i kupisz bilet z mojego polecenia (klikając w ten link) otrzymasz ode mnie niespodziankę w postaci książki o inwestowaniu: Forex 1 - podstawy giełdy walutowej lub Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości giełdowej. Ewentualnie inną z oferty wydawnictwa Złote myśli.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz