sobota, 20 września 2014

Wyjątkowa okazja dostępna w Polsce

Szykuje się wyjątkowa okazja dla wszystkich pasjonatów dążenia do bogactwa i inwestowania na giełdzie. Jeśli ktoś poważnie myśli o zarabianiu pieniędzy inwestując, to nie powinien przejść obok tej okazji obojętnie. Może to być dla niektórych doświadczenie, które odmieni całe ich życie. Może dla niektórych nawet będzie to najważniejszy moment ich życia. Tego akurat nie mogę zagwarantować bo wszystko zależy tylko od was.

Co jest więc tą wyjątkową okazją o której piszę? Jest to możliwość zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie, prosto od tzw. "gwiazdy inwestowania", którą jest Marcus de Maria. Człowieka, który z bankruta stał się milionerem. Więcej o nim i o jego szkoleniu pisałem już 3 lata temu w poście Rynek Bizona.

Teraz jest okazja spotkać go w Polsce i osobiście doświadczyć tego co uczy. Cena jego szkolenia jest też dużo przystępniejsza niż ta, którą oferował w UK, gdy ja miałem okazję go widzieć. Dla chcących zarabiać na giełdzie posłuchanie tego co mówi uważam za konieczność.

Aby samemu się przekonać kim tak na prawdę jest Marcus de Maria, i co ma ciekawego do przekazania polecam obejrzenie bezpłatnej konferencji internetowej, którą osobiście prowadzi (jest tłumaczona po polsku). Poznacie na niej trzy składniki sukcesu (jasny cel, sprawdzona strategia i zmiana myślenia)  oraz dzięki temu przejdziecie metamorfozę myślenia. Każdemu się przyda, a na pewno nikomu nie zaszkodzi:)

Dla tych co już znają Marcusa i wiedzą, że chcą być na jego szkoleniu (w Krakowie, Warszawie i Gdańsku - w dniach 10-12 październik) podaję namiary na bilety w okazyjnych cenach:

Dla zdecydowanych mam także mały prezent niespodziankę. Każdy kto kupi bilet na szkolenie klikając w linki powyżej otrzyma ode mnie jako bonus książkę Daniela Wilczka "Uwolnij swoje bogactwo". Wystarczy po zakupie biletu skontaktować się ze mną aby ją otrzymać. 

Dla tych co nie znają Marcusa i chcieliby najpierw trochę więcej się o nim dowiedzieć polecam do obejrzenia jego bezpłatą konferencję internetową, na której wszystko wyjaśnia.


 

5 komentarzy:

  1. Z bezpłatnej konferencji na pewno skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sprawa, nie można tego przegabić :) Czekam na szczegółowe informacje :)

    OdpowiedzUsuń