piątek, 1 marca 2019

Podsumowanie roku 2018

Z dużym opóźnieniem ale w końcu jest. Podsumowanie roku 2018.

Zanim zaczniecie je jednak oglądać chciałbym przeprosić za słabą jakość głosu przez kilka sekund w dziesiątej minucie nagrania. Nie wiem co się stało, ale wdarły się tam jakieś szumy. Zauważyłem to dopiero po całkowitej obróbce nagrania więc nie chciałem już nagrywać wszystkiego jeszcze raz na nowo. 

I tak było to już trzecie moje podejście do tego podsumowania. Miałem dzisiaj problemy techniczne z jego realizacją i po dwóch nie udanych nagraniach miałem już dość robienia tego czwarty raz. 

Zapraszam więc do oglądania, mam nadzieję że ta mała usterka nie wpłynie negatywnie na cały mój przekaz.

Oto podsumowanie.

5 komentarzy:

 1. Dzięki za to podsumowanie, ja dopiero zaczynam inwestować, także chętnie zaglądam na takie blogi. Cóż czasami jest lepiej, czasami gorzej, ważne, żeby iść do przodu, powodzenia Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cenne informacje. Warto robić takie podsumowania. Tylko wtedy wiemy na czym stoimy i co warto zmienić aby było jeszcze lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy wielu inwestycjach warto jest skorzystać rady zewnętrznej firmy, która się tym specjalizuje. Zdecydowałam się na inwestycje w Blue Oak, to ich naprawdę mocna strona. posiadają też duże doświadczenie w pracy z klientem i kontakt oraz praca z nimi jest samą przyjemnością

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że dobrym pomywsłem na ulokowanie nawet niedużych kwot pieniędzy moga byc opisane tutaj https://viennalife.pl/strefa-klienta/baza-wiedzy/inwestycje-alternatywne inwestycje alternatywne takie jak złoto czy srebro. Co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń