piątek, 2 listopada 2018

Październik 2018 - Podsumowanie

Dzisiaj chyba wszystkich zaskoczę. Jest początek miesiąca a ja piszę to podsumowanie. Tak się akurat złożyło, że mam dziś wolne i postanowiłem się za nie zabrać. Nie chciałem tego odkładać na kiedyś indziej bo jak znowu bym to zrobił to prawdopodobnie zabrałbym się za nie w połowie miesiąca. A tak w ten sposób będę miał je z głowy i wy dostaniecie je w normalnym terminie. Zapraszam więc do lektury.


E-przychody


Adsense - £0.91. Nie dość, że nie są to jakieś okazałe przychody to jeszcze do tego spadają. Nie będę się jednak nad nimi rozpisywał bo nie ma to większego sensu. Tyle to ja potrafię znaleźć na ulicy w ciągu tygodnia. Nie jest to więc coś na czym będę się skupiał. Ogólnie tylko podsumuję, że: przychód spadł o 17%, oglądalność wzrosła o 9%, klikalność wzrosła o 117%.


Inne programy partnerskie - £0. Kolejne zero. Zaczyna robić się nie przyjemnie. Muszę w tym miesiącu wymyślić jakiś naprawczy plan aby nie utracić tego źródła przychodu. Jest w nim duży potencjał, o czym świadczą wyniki które uzyskiwałem kilka lat temu. Szkoda więc byłoby to zaniedbać i pozwolić mu umrzeć śmiercią naturalną. Postaram się coś poprawić.


Własne produkty - 0zł. No i kolejne zero. Kolejny miesiąc gdzie nie udało mi się sprzedać żadnego mojego produktu. W sumie mnie to bardzo nie dziwi bo nie robię nic aby tą sprzedaż uzyskać. Nawet nagrania na Youtube przestałem ostatnio wrzucać. Każdy mój dzień wolny w poprzednim miesiącu wykorzystywałem na to aby pójść do dodatkowej pracy. Przez to nie miałem ani jednego dnia wolnego. I z tego powodu brakło mi czasu aby zajmować się nagraniami i myśleniem. W listopadzie to się powinno zmienić bo już teraz mam dzień wolny i dzisiaj nagrałem nawet dwa filmiki. Szykuje mi się także więcej wolnego więc postaram się go wykorzystać produktywnie.

Giełda 


Październik nie różnił się zbytnio od września. Cały miesiąc byłem tylko obserwatorem rynku. Wszystkie moje dotychczasowe inwestycje są na minusie i nie decydowałem się na sprzedaż żadnych walorów. Z tego powodu brakowało nowych zakupów. Czekam na lekkie odbicie na rynku po ostatnich spadkach i postaram się to wykorzystać do wyjścia z większości pozycji. Może w listopadzie będzie dobra okazja do tego.
Przychody:

- 200zł Dywidenda Trakcja

Koszty:

- 49zł - Opłata za prowadzenie rachunku
- 38zł - Podatek od dywidendyNieruchomości

Także bez zmian w tym temacie. Nic się nie szykuje także w najbliższym czasie. Prawdopodobnie do końca roku wszystko zostanie bez zmian. 
Gotówka

Bez pożyczek i lokat w tym miesiącu. 

 

Podsumowanie wyników:
Przychody ogółem: £0.91 oraz  200  zł 
Koszty ogółem: £0 oraz  87  zł
Zysk//Strata£0.91 oraz  113
  zł 

ZYSK//STRATA W ZŁOTÓWKACH (po 4.6 zł za funt): 117.18  zł 
3 komentarze: